Realme 12 Pro+, şeffaf arka panel seçeneği ile gelebilir

Realme geçtiğimiz hafta Hindistan’da Realme 12 Pro serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Marka, cihazların erken erişim satış döneminde 30.000 Rupi (yaklaşık 363$) ve üzeri fiyat segmentinde en hızlı satış rekorunu kırdığını duyurdu. En yeni modeller, Realme’nin ana vatanı olan Çin’de bu ayın sonlarında piyasaya sürülecek. Bu arada, Realme Avrupa CEO’su Francis Wong, şeffaf arka panele sahip bir Realme 12 Pro+ modelinin elden çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Bu fotoğraf, cihazın altın rengi ile vurgulanan dairesel bir kamera modülüne sahip olduğunu ve üç sensör içerdiğini, bunlardan birinin periskop lens olduğunu gösteriyor. Şeffaf arka panel sayesinde, kamera modülünün altındaki ve çevresindeki iç bileşenler görülebiliyor.

Realme 12 Pro+, şeffaf arka panel seçeneği ile gelebilir

Ancak, arka panelin geri kalan kısmının iç kısmı çok fazla detay göstermiyor. Realme, bu özel modeli sınırlı sayıda üretebilir. Wong, kullanıcılardan bu özel modeli ilk olarak hangi pazarda piyasaya sürmeleri gerektiğine dair öneriler istemiş. Resmi lansmanın bu ay içinde yapılacağını düşünürsek, ilk olarak Çin pazarında tanıtılması bekleniyor.

Hindistan’da Realme 12 Pro+, Navigator Beige ve Submarine Blue renk seçenekleri ile sunulmuş durumda. Cihazın özellikleri arasında, 120Hz yenileme hızına sahip 6.67 inç FHD+ kavisli OLED ekran bulunuyor. Snapdragon 7s Gen 2 yonga seti ile güçlendirilmiş olan cihaz, 12GB’a kadar RAM ve 256GB depolama alanı ile birlikte geliyor. Akıllı telefon, 67W şarj desteğine sahip 5,000mAh kapasiteli bir batarya ile destekleniyor. Cihaz, 50MP ana kamera ile birlikte 64MP periskop lens ve 8MP ultra geniş açılı bir birim içeren bir kamera kurulumuna sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir